Sponsoren overzicht

Bekijk onderstaand een overzicht van alle sponsoren van SV Harskamp. Wilt u ook sponsor worden? Klik dan op onderstaande knop voor meer informatie.

Meer informatie

Hoofdsponsor

 
Sponsoren Website
TopParken topparken.nl

Sponsoren 1e elftal

 
Sponsoren Website
HeliAir heliair.nl
Minnenhoek minnenhoek.nl
Polskamp Meat Industry polskamp.nl
Plus Pater plus.nl
Van den Berg Technische Installaties vandenberg-installateurs.nl
Zoonen Vastgoed zoonenvastgoed.nl

Hoofdsponsor jeugd

 
Sponsoren Website
Polskamp Meat Industry polskamp.nl

Kledingsponsor

 
Sponsoren Website
SPORTTED sportted.nl

Elftalsponsoren

 
Sponsoren Website
B&G Catering bengcatering.nl
Brink Moulds & Automation brinkbv.com
Brons Schoonmaak reinigingsexperts.nl
De Griffel Metaalverspaning  
De Rank Administratie en Advies derankadministratie.nl
De Vergulde Leeuw deverguldeleeuw.nl
Falk Bouwsystemen falkbouwsystemen.nl
Holland Parket hollandparket.nl
Top's Bouwbedrijf topsbouwbedrijf.nl
Van den Brink Techniek vdbrinktechniek.nl

Spandoeken

 
Sponsoren Website
Auto Versteeg Buurman versteegbuurman.com
Betuws Plantencentrum bpcgroen.nl
Golden Dynasty dynasty-veluwe.nl
GSR Recreatie en Buitenruimte BV campingaanleg.nl
Lusso Design lusso-design.nl
Polskamp polskamp.nl
Recratech BV  
T. van den Berg Hoveniers vandenberghoveniers.nl
Topparken topparken.nl
Van Maanen Caravan caravanbouwvanmaanen.nl
Van Manen Infra vanmaneninfra.nl
Vd Berg installateurs vandenberg-installateurs.nl
VD Werf Autoschade vdwerfautoschade.nl

Reclamebordsponsor

 
Sponsoren Website
Anja Massage massagepraktijkanja.nl
Arbeidsservice vd Kraats  
Auto Brons autobedrijfbrons.nl
Auto Theunissen autotheunissen.nl
Bakker en Jansen bakkerenjansen.nl
Barrera pizzeria-barrera.nl
BG Catering bg-catering.nl
Bob's Bar  
Boels Rental boels.com
Brons schoonmaak reinigingsexperts.nl
De Molen partymolen.nl
De Rank Administratie en Advies derankadministratie.nl
De Schoenmaker deschoenmaker-ede.nl
De vergulde Leeuw deverguldeleeuw.nl
Donker Tuinonderhoud  
Donselaar Tenten donselaartenten.nl
Duits bouwmaterialen  
Duits Trucks duitstrucks.nl
Evertse Elektra vertse-elektra.nl
G. Hol Tweewielers biketotaal.nl
Gaasbeek gaasbeek.nl
Gaba verzekeringen gaba.nl
Galaxy galaxy-verhuur.nl
Griffel Metaalverspaning griffel-metaalverspaning.nl
Haarstudio Brenda haarstudiobrenda.nl
Kaasspecialist Hardon weydeland-kaasshop.nl
Habu habu.nl
Harkink Automative harkinkautomotive.nl
Hazeleger Techn installatie hazeleger-ede.nl
Heineken heineken.nl
Heliair heliair.nl
Henken henken.nl
Het Verhaal hetverhaal-veluwe.nl
Holland Parket hollandparket.nl
Homemade Vleesspecialiteiten homemade-vleesspecialiteiten.com
Horesca horesca.nl
Mijn Huis Op Wielen BV  
HV Catering hvcatering.nl
IMT van Rooijen  
Introbouw introbouw.nl
J. Brons Elektra  
Jansen Accountancy jansenaccountancy.nl
Joalpe joalpe.nl
Kampertbouw kampertbouw.nl
Loo Techniek  
Minnenhoek minnenhoek.nl
Onderstal hout  
Peelen BV peelenbv.nl
Plus Pater plus.nl
Pol Reclame pol-reclame.nl
Polskamp polskamp.nl
Profile profile.nl
Rabobank rabobank.nl
Roseboom Ede roseboom-groep.nl
Scooterpoint scooterpointede.nl
Slagerij Pleintje hetpleintje.uw-slager.nl
Soliclean soliclean.nl
Sportted sportted.nl
Telpoint telpoint.nl
Tesucon tesucon.nl
Top's Bouw topsbouwbedrijf.nl
TopParken topparken.nl
van Grootheest vangrootheestbv.nl
van Lambalgen reclame vanlambalgenreclame.nl
van Roekel reclame vanroekelreclame.nl
Van Rooijen metaal  
Van Veenschoten bouw  
van den Berg installateurs vandenberg-installateurs.nl
van de Blaak vandeblaak.nl
van den Brink electrotechniek vandenbrinkelectrotechniek.nl
van den Brink Kraanverhuur brinkkraanverhuur.nl
van den Brink Schilders vdbrinkschilders.nl
van de Krol Schilders  
van de Pol bouwmaterialen vandepol.info
van de Vendel Advies vandevendeladvies.nl
VDBS Riezebos vdbs.nl
Viets vietsconstructie.nl
Waaijenberg Tuinen waaijenbergtuinen.nl
Werkschoenenbaas werkschoenenbaas.nl
Wilschut grond en sloopwerken wilschutgrondensloopwerk.nl
Woetz Speeltoestellen woetz.com
WST wikselaar.nl
Zoonen Vastgoed zoonenvastgoed.nl

Word ook sponsor

Een bedrijf kiest voor sponsoring vanwege de meerwaarde die het oplevert. Zo kan uw bedrijf overgaan tot sponsoring van SV Harskamp om uw naams- of merkbekendheid te verhogen. Een andere reden kan zijn het imago te verbeteren of wellicht wilt u gewoon dat uw bedrijf of product "in top of mind" blijft.

Voetbalvereniging Harskamp zal u als sponsor de mogelijkheid bieden uw onderneming of product onder de aandacht te brengen van een breder publiek. We hebben hiervoor verschillende middelen ter beschikking. Daarbij valt te denken aan de "klassieke" middelen zoals reclameborden en kledingsponsoring. Wij hebben daarnaast nog een aantal mogelijkheden om te adverteren:

  • Vermelding op onze website;
  • Tenues;
  • Reclamebord langs het hoofdveld;
  • Sporttassen;
  • Reclame op scorebord langs hoofdveld.

Natuurlijk kunnen wij afhankelijk van uw wensen nog andere mogelijkheden bieden.

Aanmelden als sponsor van SV Harskamp

Wilt u sponsor worden van SV Harskamp? Klik op de onderstaande knop en neem contact op met ons bestuur!

Word ook sponsor

  • Voorbereiding SV Harskamp 1

    Aanstaande zaterdag, 13 augustus, speelt het 1e elftal zijn eerste oefenwedstrijd. Om 11.00 uur zal er worden afgetrapt tegen FC de Bilt.

    10 augustus 2022

  • Familiedag: 20 augustus

    Op 20 augustus vindt de jaarlijkse familiedag van SV Harskamp plaats. Tijdens deze dag worden er activiteiten georganiseerd voor jong en oud.

    09 augustus 2022