Sponsoren overzicht

Bekijk onderstaand een overzicht van alle sponsoren van SV Harskamp. Wilt u ook sponsor worden? Klik dan op onderstaande knop voor meer informatie.

Meer informatie

Hoofdsponsor

 
Sponsoren Website
TopParken topparken.nl

Sponsoren 1e elftal

 
Sponsoren Website
HeliAir heliair.nl
Minnenhoek minnenhoek.nl
Polskamp Meat Industry polskamp.nl
Plus Pater plus.nl
Van den Berg Technische Installaties vandenberg-installateurs.nl
Zoonen Vastgoed zoonenvastgoed.nl

Sponsoren 1e dameselftal

 
Sponsoren Website
Entrance automatische deuren entrancedeuren.nl
AB Elektrotechniek
J. van de Kraats Installatietechniek
D-Style by Dian d-stylebydian.nl
Restaria Favoriet restariafavoriet.nl
’t Scheertje kapsalon-tscheertje.nl
J. Peelen Dienstverlening
Schriek en Hol BV schriekenhol.nl

Hoofdsponsor jeugd

 
Sponsoren Website
Polskamp Meat Industry polskamp.nl

Kledingsponsor

 
Sponsoren Website
SPORTTED sportted.nl

Elftalsponsoren

 
Sponsoren Website
B&G Catering bengcatering.nl
Brink Moulds & Automation brinkbv.com
Brons Schoonmaak reinigingsexperts.nl
De Griffel Metaalverspaning  
De Rank Administratie en Advies derankadministratie.nl
De Vergulde Leeuw deverguldeleeuw.nl
Holland Parket hollandparket.nl
K. Kieft  
Kieft Diensten  
N. Pater tegel- en timmerwerken  
Pater auto’s   
Pater Beton BV  
Top's Bouwbedrijf topsbouwbedrijf.nl
Trots op de boer  
Van den Brink Techniek vdbrinktechniek.nl
Van Omme dienstverlening  
Wikselaar Handelsonderneming wikselaarpartijen.nl
Wikselaar Hoveniers wikselaarhoveniers.nl

Spandoeken

 
Sponsoren Website
Auto Versteeg Buurman versteegbuurman.com
Betuws Plantencentrum bpcgroen.nl
De Driekleur smeermiddelen dedriekleurede.nl
Easywork Uitzendburo easyworkuitzendbureau.nl
Glashard  
Golden Dynasty dynasty-veluwe.nl
GSR Recreatie en Buitenruimte BV campingaanleg.nl
Hartkamp Coaching hartkampcoaching.nl
Hent uut Zaand hentuutzaand.nl
J. van de Kraats Installatietechniek  
Lusso Design lusso-design.nl
Pater Beton BV  
Polskamp polskamp.nl
Recratech BV  
Restaria Favoriet restariafavoriet.nl
T. van den Berg Hoveniers vandenberghoveniers.nl
Topparken topparken.nl
V. Buyn stukadoorswerken  
Van Maanen Caravan caravanbouwvanmaanen.nl
Van Manen Infra vanmaneninfra.nl
Vd Berg installateurs vandenberg-installateurs.nl
VD Werf Autoschade vdwerfautoschade.nl

Reclamebordsponsor

 
Sponsoren Website
ACV acv-groep.nl
Anja Massage massagepraktijkanja.nl
Arbeidsservice vd Kraats  
Auto Brons autobedrijfbrons.nl
Auto Theunissen autotheunissen.nl
Avema avema.nl
Bakker en Jansen bakkerenjansen.nl
Barrera pizzeria-barrera.nl
Betcity betcity.nl
BG Catering bg-catering.nl
BM Holland bmholland.nl
Bob's Bar  
Boels Rental boels.com
Brons schoonmaak reinigingsexperts.nl
Brunch brunchhoenderloo.nl
Buts Timmerwerken  
CLS Ledverlichting cls-led.com
DBL architecten dbl-lunteren.nl
De Jong Sportfysiotherapie dejongfysio.com
De Molen partymolen.nl
De Rank Administratie en Advies derankadministratie.nl
De Schoenmaker deschoenmaker-ede.nl
De vergulde Leeuw deverguldeleeuw.nl
Donker Tuinonderhoud  
Donselaar Tenten donselaartenten.nl
Duits bouwmaterialen  
Duits Trucks duitstrucks.nl
Energized Media energizedmedia.nl
Evertse Elektra vertse-elektra.nl
G. Hol Tweewielers biketotaal.nl
Gaasbeek gaasbeek.nl
Gaba verzekeringen gaba.nl
Galaxy galaxy-verhuur.nl
Griffel Metaalverspaning griffel-metaalverspaning.nl
Haarstudio Brenda haarstudiobrenda.nl
Kaasspecialist Hardon weydeland-kaasshop.nl
Habu habu.nl
Harkink Automative harkinkautomotive.nl
Hazeleger Techn installatie hazeleger-ede.nl
Heineken heineken.nl
Heliair heliair.nl
Henk Elbertsen totaalbouw he-totaalbouw.nl
Henken henken.nl
Het Verhaal hetverhaal-veluwe.nl
Holland Parket hollandparket.nl
Homemade Vleesspecialiteiten homemade-vleesspecialiteiten.com
Horesca horesca.nl
Mijn Huis Op Wielen BV  
HV Catering hvcatering.nl
IMT van Rooijen  
Introbouw introbouw.nl
J. Brons Elektra  
Jansen Accountancy jansenaccountancy.nl
Joalpe joalpe.nl
JR van Wikselaar Schilderwerken  
Kampertbouw kampertbouw.nl
Loo Techniek  
Minnenhoek minnenhoek.nl
Onderstal hout  
Otterlo Events otterloevents.nl
Peelen BV peelenbv.nl
Plus Pater plus.nl
Pol Reclame pol-reclame.nl
Polskamp polskamp.nl
Profile profile.nl
Rabobank rabobank.nl
Roseboom Ede roseboom-groep.nl
Scooterpoint scooterpointede.nl
Slagerij Pleintje hetpleintje.uw-slager.nl
Soliclean soliclean.nl
Sportted sportted.nl
Telpoint telpoint.nl
Tesucon tesucon.nl
Top's Bouw topsbouwbedrijf.nl
TopParken topparken.nl
van Grootheest vangrootheestbv.nl
van Lambalgen reclame vanlambalgenreclame.nl
van Roekel reclame vanroekelreclame.nl
Van Rooijen metaal  
Van Veenschoten bouw  
van den Berg installateurs vandenberg-installateurs.nl
van de Blaak vandeblaak.nl
van den Brink electrotechniek vandenbrinkelectrotechniek.nl
van den Brink Kraanverhuur brinkkraanverhuur.nl
van den Brink Schilders vdbrinkschilders.nl
van de Krol Schilders  
van de Pol bouwmaterialen vandepol.info
van de Vendel Advies vandevendeladvies.nl
VDBS Riezebos vdbs.nl
Verheul auto’s verheulautos.nl
Viets vietsconstructie.nl
Waaijenberg Tuinen waaijenbergtuinen.nl
Werkschoenenbaas werkschoenenbaas.nl
Wilschut grond en sloopwerken wilschutgrondensloopwerk.nl
Woetz Speeltoestellen woetz.com
WST wikselaar.nl
Zoonen Vastgoed zoonenvastgoed.nl

Word ook sponsor

Een bedrijf kiest voor sponsoring vanwege de meerwaarde die het oplevert. Zo kan uw bedrijf overgaan tot sponsoring van SV Harskamp om uw naams- of merkbekendheid te verhogen. Een andere reden kan zijn het imago te verbeteren of wellicht wilt u gewoon dat uw bedrijf of product "in top of mind" blijft.

Voetbalvereniging Harskamp zal u als sponsor de mogelijkheid bieden uw onderneming of product onder de aandacht te brengen van een breder publiek. We hebben hiervoor verschillende middelen ter beschikking. Daarbij valt te denken aan de "klassieke" middelen zoals reclameborden en kledingsponsoring. Wij hebben daarnaast nog een aantal mogelijkheden om te adverteren:

  • Vermelding op onze website;
  • Tenues;
  • Reclamebord langs het hoofdveld;
  • Sporttassen;
  • Reclame op scorebord langs hoofdveld.

Natuurlijk kunnen wij afhankelijk van uw wensen nog andere mogelijkheden bieden.

Aanmelden als sponsor van SV Harskamp

Wilt u sponsor worden van SV Harskamp? Klik op de onderstaande knop en neem contact op met ons bestuur!

Word ook sponsor

  • Hemelvaarttoernooi 2024

    Dit jaar hebben we wederom een fantastisch Hemelvaarttoernooi mogen beleven, gevuld met sportiviteit en enthousiasme.

    13 mei 2024

  • Voorjaarsvernieuwingen in volle gang

    Ontdek de nieuwste upgrades bij onze club: van uitgebreide parkeergelegenheid tot onze nieuwe mascotte, TopperBOB!

    20 maart 2024