Open dag jeugd

Afgelopen zaterdag 22 augustus was onze open dag voor de jeugd. Het was een leuke ochtend en werd bezocht door ongeveer 30 kinderen.

Nadat de kinderen te horen hebben gekregen wanneer, met wie en tegen wie ze gaan voetballen het nieuwe seizoen, ging de ochtend van start met een vijfkamp: 5 voetbal gerelateerde onderdelen om je kunsten te vertonen, snelheid en behendigheid was vereist.

Om bij te komen en de energie weer omhoog te krikken werden de kinderen voorzien van een drankje en een stuk fruit (bedankt PLUS Pater). Daarna werd een ouderwetse partijspel gespeeld en was iedereen na afloop moe maar voldaan.

Met wat lekkers voor onderweg gingen de kinderen op weg naar huis. Dinsdag 1 september starten we de trainingen weer!

Uitslagen vijfkamp

Klik op de onderstaande knop om de uitslagen van de vijfkamp te bekijken.

Bekijk uitslagen