Definitieve indeling senioren elftallen

De definitieve elftalindeling senioren is bekend.

Selectie 1

  1. Lars van Wikselaar
  2. Aldo van Norel
  3. Detmar Hardeman
  4. Maurice Boon
  5. Jelle Willemsen
  6. Danny Burgwal
  7. Evert van Essen
  8. Michael vd Lagemaat
  9. Benno Jansen
  10. Vincent vd Loo
  11. Martin Oldenkamp
  12. Rik vd Brink
  13. Andy Waaijenberg
  14. Luc Riezebos
  15. Jasper Jansen
  16. Benjamin Burgwal
  17. Jordy Alers
  18. Joell Hendriks
  19. Jeffrey vd Brink
  • Trainer: Bob Jansen
  • Keeperstrainer: Alain van Oorschot
  • Leiders: Herwin vd Brink & Teus vd Brink
  • Grensrechter: Vacant
  • Aanvang thuiswedstrijden: 15.00 uur

Selectie 2

  1. Remco Borgers
  2. Harm van Rooijen
  3. Gerard Hendriksen
  4. Marco vd Brink
  5. Martijn vd Krol
  6. Arie Pieter Brobbeldorsman
  7. Gertin vd Berg
  8. Jan Willem Theunissen
  9. Gerdo Brons
  10. Arnand van Norel
  11. Mike vd Krol
  12. Escher van Norel
  13. Karel Pater
  14. Falco Wagtenveld
  15. Quinten vd Brink
  16. Martijn Peelen
  • Trainer: Dick Mulder
  • Leiders: Bert Slot & Daniel vd Waal
  • Grensrechter: Vacant
  • Aanvang thuiswedstrijden: 14.00 uur

Recreatie 3

  1. Guido de Geit
  2. Maas Bronkhorst
  3. Pieter Burgwal
  4. Jarno van Omme
  5. Gilbert Roseboom
  6. Fernando de Geit
  7. Johan van Leijenhorst
  8. Erik Koogje
  9. Rik Gerritsen
  10. Elvin Blankespoor
  11. Arne Muilwijk
  12. Willem Willemsen
  13. Elbert Groeneveld
  14. Herjen Pater
  15. Martijn Hendriksen
  16. Michel vd Brink
  17. Gerralt vd Brink
  18. Kevin Schutte
  19. Jari Langenbach
  20. Ben Wilschut
  21. Geo Verweij
  22. Dirk van Wikselaar
  • Trainer: Dirk van Wikselaar
  • Leiders: nntb
  • Grensrechter: Martin Verhoef
  • Aanvang thuiswedstrijden: 12.30 uur

Recreatie 4

  1. Evert Top
  2. Martijn vd Brink
  3. Gary van Maanen
  4. Gerben Brons
  5. Laszlo Welker
  6. Walter Vonk
  7. Andre van Harten
  8. Leo Rap
  9. Ferdy Hulleman
  10. Hendry Vermeer
  11. John vd Brink
  12. Bert vd Krol
  13. Rijk Ruttenberg
  14. Maas Klok
  15. Jacco Groeneveld
  16. Roy van Ewijk
  17. Wim Hol
  18. Henk Heiwegen
  19. Michel Michels
  20. Rudy van Rooijen
  • Trainer: Dirk van Wikselaar
  • Leider: Harry vd Brink
  • Grensrechter: Harry vd Brink
  • Aanvang thuiswedstrijden: 14.30 uur

Trainingstijden na de voorbereiding

  • Dinsdag: 20.00 uur, 1e elftal olv Bob Jansen
  • Dinsdag: 20.00 uur, 2e elftal olv Dick Mulder
  • Dinsdag: 20.00 uur, 3e en 4e elftal olv Dirk van Wikselaar
  • Donderdag: 20.00 uur, 1e elftal olv Bob Jansen
  • Donderdag: 20.00 uur, spelers 2e elftal die dinsdag niet in de gelegenheid waren om te trainen olv Dick Mulder. Spelers van 3e en 4e elftal uiteraard ook van harte welkom.

Met vriendelijke groeten,

Dick Mulder